REKRUTACJA
TRWA
school

Wysoki poziom edukacyjny

  • skuteczna strategia edukacyjna
  • wykwalifikowana i zaangażowana kadra nauczycielska
  • przemyślany system oceniania
  • program przygotowania do egzaminu ósmoklasisty

Rozwój osobisty

  • opieka duchowa
  • tutoring
  • warsztaty psychologiczne
  • wolontariat

Rodzina

  • pierwszym wychowawcą dziecka jest Rodzic
  • wykłady i warsztaty dla Rodziców
  • unikalne środowisko rodzin
  • wydarzenia integracyjne dla całych rodzin: Wieczornica szkolna, Ojcowie na Start, Święto Szkoły, Orszak Trzech Króli, Jasełka, pikniki klasowe

Misja

Model edukacyjny Szkoły Podstawowej Sternik Pruszków opiera się na wychowaniu całościowym; obejmującym rozum, wolę, emocje, ciało i ducha. W naszym projekcie łączymy wysoki poziom nauczania z wychowaniem. Wolność i odpowiedzialność osobista, praca dobrze wykonana, duch służby, miłość, prawda, serdeczność, spójność postaw są najważniejszymi wartościami, w których chcemy wzrastać.

O nas

  • mamy wspólny fundament i spójny światopogląd oparty na wartościach chrześcijańskich
  • dbamy o wysoki poziom edukacyjny
  • pamiętamy, że pierwszym wychowawcą dziecka jest Rodzic
  • dbamy o personalizację edukacji
  • zapewniamy unikalny system oceniania (wiedza-praca-postawa)
  • każdy uczeń posiada swojego tutora
  • w naszej szkole panuje domowa, przyjazna atmosfera
  • organizujemy regularne wykłady i warsztaty dla Rodziców
  • tworzymy niepowtarzalne środowisko rodzin
  • nasi uczniowie noszą jednolity szkolny strój
  • przygotowujemy uczniów do egzaminów Cambridge English Qualifications (KET, PET, FCE, CAE), które mogą być przeprowadzane w szkole (udział w programie ADDVANTAGE)
KadraDokumentyInformatorNa Fali

Rekrutacja

  • klasa startowa - zapisz na listę rezerwową
  • klasa pierwsza - zapisz na listę rezerwową
  • chcesz żeby Twoje dziecko uczyło się w tej szkole - zapisz je do naszego przedszkola

Procedura zapisu to 3 proste kroki:

  • zgłoszenie dziecka
  • rozmowa z przedstawicielem szkoły poprzedzona wypełnieniem wniosku o przyjęcie
  • podpisanie umowy edukacyjnej

Dzień próbny dziecka w szkole odbywa się w godz. 8.00 -14.40
Rodzice otrzymują na maila plan lekcji klasy do której dziecko przyjdzie na dzień próbny.
Dziecko ma zapewniony bezpłatny obiad tego dnia.

Czesne:

  • Klasa Startowa (kl. 0): 800 zł /rata miesięczna
  • Klasy I-III: 910 zł /rata miesięczna
  • Klasy IV-VI: 975 zł /rata miesięczna
  • Klasy VII-VIII: 1030 zł /rata miesięczna

Zniżki dla młodszego rodzeństwa uczęszczającego do naszych placówek. 
10% dla każdego kolejnego dziecka

Wpisowe: 1000 zł – płatne przy podpisaniu umowy edukacyjnej dziecka.

Biuro rekrutacji: tel.: 509 000 120, zapisy@sternikpruszkow.edu.pl

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

SPRAWDŹ NAS – Dzień próbny w szkole podstawowej

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poznało:

  • koleżanki/kolegów z klasy do której mogłoby uczęszczać
  • nauczycieli, którzy mogliby je uczyć
  • atmosferę naszej placówki

to wypełnij formularz zgłoszenia dziecka na bezpłatny dzień próbny u nas!

Wizyta dziecka w szkole odbywa się w godz. 8.00 -14.40.

Rodzice otrzymają plan lekcji klasy do której przyjdzie na dzień próbny.

Dziecko ma zapewniony bezpłatny obiad tego dnia.Biuro rekrutacji:
tel.: 509 000 120 zapisy@sternikpruszkow.edu.pl

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dzień próbny

Czego uczymy?

  • realizujemy podstawę programową MEN oraz program rozszerzony
  • nauka j.angielskiego w wymiarze 5 godzin tygodniowo dla wszystkich uczniów
  • język hiszpański
  • Metoda Dobrego Startu
  • Arytmetyka Mentalna
  • Maraton Czytelniczy
  • Konkurs Szybkiego Mnożenia
  • projekty roczne
  • warsztaty psychologiczne dla uczniów
  • program przygotowań do egzaminu ósmoklasisty
  • przygotowanie do konkursów przedmiotowych
  • regularna wewnętrzna i zewnętrzna ewaluacja z przedmiotów wiodących
  • wolontariat

Rada Dyrektorów

Grzegorz Stanio 
dyrektor zarządzający

Monika Świderska
dyrektor Szkoły Podstawowej Azymut

Hanna Boguta- Marchel
 dyrektor Akademickiego Liceum Pryzmat

Renata Gawarska
 dyrektor Przedszkola Promienie

Kadra

Horacio Antunez
kapelan szkolny

Małgorzata Biedrzycka
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

dr Hanna Boguta- Marchel
psycholog

Krystian Brojek
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel historii, nauczyciel EDB

Agnieszka Chojnowska
nauczyciel matematyki

Arkadiusz Chudziński
nauczyciel wf

Paulina Czarnota
nauczyciel języka angielskiego

Maciej Czubak
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel przyrody i biologii

Anna Dudkowska
nauczyciel języka angielskiego

Aleksandra Dybowska
nauczyciel języka polskiego

Arkadiusz Dybowski
nauczyciel języka polskiego

Agata Grzeniewska
logopeda, terapeuta

Bartosz Fingas
nauczyciel filozofii

Renata Gawarska
nauczyciel religii

Wojciech Gil
nauczyciel matematyki

Paweł Bendkowski
nauczyciel wychowania fizycznego

Bartłomiej Godzisz
nauczyciel religii

Ewa Gońda
nauczyciel geografii i religii

Monika Górecka
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel plastyki, zajęcia komputerowe

Karol Gralewicz
nauczyciel wspomagający, nauczyciel religii

Karol Jabłoński
nauczyciel plastyki, informatyki, techniki

Mariusz Jakubowski
nauczyciel informatyki

Mateusz Jarosz
nauczyciel języka angielskiego

Agata Kok
nauczyciel wspomagający

Oskar Krzywonos
nauczyciel muzyki i informatyki

Kacper Lawera
nauczyciel wiedzy o społeczeństw

Jacek Lisiecki
nauczyciel języka angielskiego

Ilona Litomska
nauczyciel matematyki

Edyta Michalska
nauczyciel wychowania fizycznego i przyrody

Adriana Milik
nauczyciel wspomagający, wsparcie psychologiczne

Aneta Ostrowska
wychowawca klasy startowej, nauczyciel wspomagający

Patryk Roszkowski
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz języka polskiego

Norbert Ruszczyk
nauczyciel języka hiszpańskiego i geografii

Helena Sabała
nauczyciel wspomagający

dr Dariusz Skorupa
nauczyciel historii

Kinga Skorzycka-Rzewuska
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wsparcie psychologiczne, terapeuta

Dorota Smosarska
nauczyciel wychowania fizycznego i EDB

Ewa Syta
nauczyciel chemii

Maria Szpilarewicz-Miszczak
nauczyciel języka angielskiego

Agnieszka Szular
nauczyciel przyrody, biologii i religii

Agnieszka Tyralik
nauczyciel religii

Katarzyna Wierzbicka
nauczyciel języka polskiego

Dariusz Wijas
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, religii i matematyki

Adam Wnęk
nauczyciel informatyki

Magdalena Wojciechowska
nauczyciel wspomagający, wsparcie psychologiczne

dr Łukasz Wolański
nauczyciel fizyki

dr Konrad Zieliński
nauczyciel języka angielskiego

Administracja

Michał Molga
kierownik administracji

Anna Kułaszka
sekretariat