DZIEŃ OTWARTY
ONLINE

Rewelacyjne wyniki egzaminu ósmoklasisty!

In Aktualności

Z ogromną radością informujemy, że trzeci raz z rzędu, szkoła Azymut w ramach egzaminu 8-klasisty, uplasowała się w 5% najlepszych szkół w Polsce.

Zarówno z języka polskiegomatematyki, jak i języka angielskiego, nasi uczniowie uzyskali wynik średni mieszczący się w 9. (najwyższym) staninie.

Nasze wyniki to:

• Język polski 85,5% (wynik ogólnopolski to: 60% – różnica 25,5pp (+30%))
  • Matematyka: 83 % (wynik ogólnopolski to: 47% – różnica 36pp (+43%))
  • Język angielski: 94% (wynik ogólnopolski to: 66% – różnica 28pp (+30%))

15 uczniów (43%) otrzymało co najmniej jeden wynik maksymalny (100%) z danego przedmiotu. Łącznie takich wyników było 19.

Tegoroczny sukces cieszy nas podwójnie. Przede wszystkim tak wysoki wynik udało się osiągnąć trzeci raz z rzędu, a tym razem także w sytuacji ponad rocznej nauki zdalnej.

Wyniki te przeczą także powszechnej opinii, że jedynie małe klasy dają odpowiednie efekty edukacyjne.

Gratulujemy uczniom, nauczycielom, a w tym roku także szczególnie mocno rodzicom, którzy w czasie nauki zdalnej przejęli większą niż zazwyczaj odpowiedzialność za wsparcie edukacyjne dzieci.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i cieszymy się, że wspólnie osiągnęliśmy tak wielki sukces.

Inne aktualności

Start typing and press Enter to search